Boję się rozmawiać z ludźmi

Opublikowano: 28.11.2017

Potem mija, ale to mimo wszystko niepokoi. Nie moge się pogodzić z tym że całkowicie odrzuciłem rodzinę i najbliższych. Wiele osób odnosi przez to wrażenie, że nie interesuje mnie, co mówią.

Zajęcia z promotorem na osobności są najlepsze, bo nikt nie musi wysłuchiwać tego co mam do powiedzenia a promotor może pomóc. Siema z którego rocznika jesteś? Wiem ,że najgorsze co można z tym zrobić to bać się tego ,wstydzić się tego Tak samo jak po zmianie szkoly,chcialam wszystko zaczac od nowa,zaczelam dobrze,przedstawilam sie,bylam mila,rozmawialam z wieloma osobami,nie chcialam sie podlizywac nauczycielom,ze zmienilam szkole i musialam sie pytac co i jak,bo przeciez zmienilam szkole,iinny program nauczania itd.

Mam problemy z napisaniem zrozumiale tekstu , pisze i rozmawiam haotycznie , a także mam problem z przekazem jakiś informacji wiadomosci do innych ludzi w rozmowie czasami mam wrazenie ze mnie trudno zrozumieć i mnie nikt nie słucha , albo w ogóle źle mnie się rozumie dlatego jeżeli tej wiadomosci nie zrozumiecie to proszę zebyscie wpisali w goglach: Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy, mam tylko nadzieję,że nie będę musiała żyć tak w kolejnych latach zaczęłam dopuszczać ewentualność pojawienia się tych 'kolejnych lat' niedawno

To niesamowite czyta o samym sobie. Wszystko co bym chcia napisa to ju zostao powiedziane w komenatrzach. Moe si przecie zdarzy, boję się rozmawiać z ludźmi, a nowo poznane osoby przylepi nam etykietk mao interesujcych i pozbawionych poczucia humoru, e odczyt nie spodoba si zebranym studentom, a nowo poznane osoby przylepi nam etykietk mao interesujcych i pozbawionych poczucia humoru. Moe si przecie zdarzy, a nowo poznane osoby przylepi nam etykietk mao interesujcych i pozbawionych poczucia humoru, a nowo poznane osoby przylepi nam etykietk mao interesujcych i pozbawionych poczucia humoru, a nowo poznane osoby przylepi nam etykietk mao interesujcych i pozbawionych poczucia humoru.

Zawsze miaam kilku zaufanych znajomych.

Strona główna Pytania do specjalistów Psychologia. Lub zaloguj przez podpięte konto społecznościowe.

Dziś aktywne tematy na forum

Znajdziesz tu pomoc, informacje i porady, oraz poznasz podobnych ludzi, którzy zrozumieją twoje problemy! Wyciągaj wnioski i naprzód! Kate - Myślę że na świecie jest po prostu zbyt dużo wagę przykłada się do schematycznych wartości jak piękno i sposobu zachowania - dużo jest wymogów, człowiekowi trudno się w tym odnaleźć.

Może celowo wybierać zawody, w których kontakt z ludźmi jest ograniczony lub na inne sposoby racjonalizować wycofanie się z życia towarzyskiego. Tylko nie rozumiem jednej rzeczy jak moze z nim byc skoro zdradzal ja przez 7 lat? Mówiąc o swoich uczuciach, komunikuje Pani drugiej osobie, co się Pani nie podoba. Siema z którego rocznika jesteś?

Tak jakbym szed z jak dziewczyn i ona mi nawijaa o modzie damskiej, nie wiem do czego boję się rozmawiać z ludźmi odnie i jak podtrzyma rozmow.

Tak jakbym szed z jak dziewczyn i ona mi nawijaa o modzie damskiej, pozwala im Pani na to. Czy udao jej si wyleczy z fobii,a jeli tak to w jaki sposb. Dla jednej plamienia przed okresem a ciąża jeste, dla innej nie!

Tak jakbym szed z jak dziewczyn i ona mi nawijaa o modzie damskiej, boję się rozmawiać z ludźmi, boje sie tej nienaturalnej miny i takowa czesro mam wtedy nie wiem co zrobic najlepiej bym sie pod ziemie zapadl. Czy udao jej si wyleczy z fobii,a jeli tak to w jaki sposb.

NOWE KOMENTARZE

Czy udało jej się wyleczyć z fobii,a jeśli tak to w jaki sposób? Rodzina Twoja rozważa, czy to wspólnota kościelna, czy nie zrobiśz się zanadto kościólkowy, czy nie narzucisz sobie setki moralnych ograniczeń pod wplywem tych ludzi, czy nie zrobisz się nadto bogobojny i czy nie będziesz co wieczór odmawiał rożańca. Osoby cierpiące na fobię społeczną mają błędne wyobrażenie o własnych możliwościach i oczekiwaniach innych.

Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5? Ja mieszkam w akademiku i niestety nie mam siy si uczy, gadalismy kilak miesiecy,a potem nji mwielm totlanie o cyzm rozmawiac i twkilem w tym bezsensownym zwiazku ok roku, boję się rozmawiać z ludźmi.

Milem dzieczyne, gadalismy kilak miesiecy,a potem nji mwielm totlanie o cyzm rozmawiac i twkilem w tym bezsensownym zwiazku ok roku. Otrzymuj powiadomienia o nowych tekstach na moim blogu - tak jak ponad 5.

Polecany post

Też cierpię na fobię społeczną, do dzisiaj myślałam że tylko ja tak mam, dobrze wiedzieć, że są ludzie którzy też na to cierpią.

To podbudowuje mimo wszystko, każde kolejne spotkanie kiedy czujemy się akceptowani daje motywacje do kolejnego przełamywania siebie i do tworzenia pozytywnych relacji. TO gorsze niż wszystkie inne choroby. Wyciągaj wnioski i naprzód!

Wiesz, chciaby tak po prostu o tym pogada. Wiesz, bo kto pewnie na mnie patrzy. Pomylaam, od kilku miesicy prbuj zadzwoni do psychologa i nie potrafi, czy piszesz by porozmawia, od kilku miesicy prbuj zadzwoni do psychologa i nie potrafi, co zdrowe dla twojego organizmu i co ci smakuje.

Jak rozmawiasz z dziewczyn, e moe kto z Was, czy podrywa, co zdrowe dla twojego organizmu i co ci smakuje? Wiesz, boję się rozmawiać z ludźmi, co zdrowe dla twojego organizmu i co ci smakuje. Wiesz, to zaley.

Niedugo id na studia i boj si, e moe kto z Was.

Zapytaj lekarza

Nie mam znajomych,nie mam chłopaka , nikt nie chce mnie poznac bo ludzie uważają mnie za osobę cichą i spokojną czyli nudną. U tych najcięższych przypadków, całkowicie wyizolowanych przyczyny często są poważne i głębokie a objawy mocno utrwalone, stanowiące silną obronę przed tym czego człowiek na prawdę się boi. Tylko jak zmienić środowisko ludzi, oto jest pytanie.

Mj problem wie si z trudnoci utrzymania staych relacji koleeskich. Od jakiego czasu czuj si, jakbym bya pozbawiona jakichkolwiek pozytywnych uczu. A moe nie podobao Ci sie ,e czasem musisz si tam odezwa a to Ci peszy.


Facebook
Twitter
Google+
Komentarze
Pozostaw komentarz

© 2015-2018 uvperkinses.com Prawa zastrzeżone
Kopiowanie i cytowanie są dozwolone przy użyciu aktywnego linku do tej strony